Forum içi arama

mail grup

Gönderen Konu: Rehberlik Hiz. Yürütme Komisyonu Sene Sonu Toplantı Tutanağı ve Gündem Maddeleri  (Okunma sayısı 45991 defa)

Çevrimdışı bisgin007

• içimizden
Arkadaşlar hangi gündem maddelerini sene toplantısına koyuyorsunuz? Tutanağı hazı olan var mı? Paylaşalım lütfen...

mecnurn

• Ziyaretçi
Beğenir misiniz bilmem...
"Tutanağı hazır olan var mı" dediğin için cevaplayayım dedim...

Çevrimdışı bisgin007

• içimizden
teşekkürler. çok kapsamlı görünüyor. keşke tüm tutanağı gönderseydiniz? çok mu şey istiyorum:))

mecnurn

• Ziyaretçi
2007-2008 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI .....OKULU/LİSESİ OKUL PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK HİZMETLERİ YÜRÜTME KOMİSYONU YIL SONU TOPLANTISI

GÜNDEM

1. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
2. Açılış ve yoklama
3. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı rehberlik faaliyetlerinin sınıflar bazında değerlendirilmesi
4. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı rehberlik faaliyetlerinin rehber öğretmen tarafından okul bazında değerlendirilmesi
5. Sınıf rehberlik faaliyetleri yıl sonu raporunun sınıf rehber öğretmenlerine verilmesi ve nasıl doldurulacağının açıklanması
6. 2008-2009 eğitim-öğretim yılında yapılacak rehberlik faaliyetleri ile bilgi verilmesi (Grup rehberliği ve grupla psikolojik danışma, öğrenciye ve veliye seminerler)
7. Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin işleyişinde görülen problemler ve problemlere çözümlerin tartışılması
8. 2008-2009 eğitim-öğretim yılında yapılacak rehberlik faaliyetleri ile ilgili görüş ve önerilerin alınması
9. Dilek ve temenniler
10. Kapanış

"Tüm tutanak"tan kastın maddelerin görüşülmüş şekliyse, toplantıyı daha yapmadım, perş. günü yapacağım.

Eski yıllardan da bilgisayar ortamında yazılmış olan yok bu yüzden paylaşamıyorum. Sanırım yanlış anlamadım değil mi? ::)

Kolay gelsin.

Çevrimdışı bisgin007

• içimizden
evet mecnur cok sağol

Çevrimdışı ikodan

• Yenilerden
  • **
arkadaşlar emeği geçen herkese öncelikle teşekkurlerimi sunarım ancak bizim işlerimiz nedn hep kağıtlara sığdırılmak zorunda hiç anlamam

Çevrimdışı ahmetpdr64

• Tecrübeli
evet buraya paylaşımda bulunan arkadaşlara çok teşekkürler, ne zaman yapacak olsam, katılan arkadaşlar ne kadar sürecek, hemen biter mi şeklinde soru soruyorlar, ben ne kadar da öneminden bahsetsem de yetersiz kalıyorum, belki de bu yüzden hep kağıtta kalıyor ....?????....!!!!

yavuzelibol

• Ziyaretçi

Çevrimdışı efrat

• Tecrübeli
Tamamen formalite yani...

Çevrimdışı serka

• içimizden
hatta ben bu sefer sadece kağıt üzerinde yapmayı bile düşünüyorum Çok mu abarttım

mecnurn

• Ziyaretçi
Durumunuza bağlı arkadaşım.
Bazen oluyor idarecilerin zamansızlığı (!) sebebiyle.

Çevrimdışı bisgin007

• içimizden
mecnur perşembe yapacağını söylemiştin toplantıyı alınan kararlar ve tutanak hazırmı? HAzırsa gönderirmisin?Şimdiden teşekkürler.

mecnurn

• Ziyaretçi
Yaptım da arkadaşım, kararlar size uyacak mı?

Çevrimdışı bisgin007

• içimizden
mecnur bizde aynısını almayız canım.:):)YA bu sene bunu ilk defa kagıt üzerinde yapcam da onun için bu sıkıntım. hani su 2005/73 magduru öğretmenler var ya onlardan biride benim. bu yüzden uğrasmıcam bu sefer. zaten okuldan sutladılar bizi. onun için gönderirsen sevinirim.. :)

Çevrimdışı bisgin007

• içimizden
istersen direkt bana mail at. bisgin007hotmail.com

mecnurn

• Ziyaretçi
Mağduriyetini anlamadım ama araştıracağım merak ettim ya da sen yazabilirsin.

Tutanağı buradan paylaşayım, ihtiyacı olan herkes faydalansın. Yalnız tutanağı okuyunca hayretler içinde kalmayın çünkü burası küçük bir okul ve rehber öğretmeni de tecrübesiz ve biraz beceriksiz biri (ben yani) :)

Ama bu da ağız tadıyla yaptığım ilk PDRHOYK toplantısı. Tutanağı bile 3 sayfa oldu :) 9. maddeye (dilek ve temennilere) "pasta, böörek" diye de ekliyor bizim hocalar..... ;D

Neyse uzatmayayım.
Kolay gelsin.
Buyrun aşağıda.
« Son Düzenleme: Aralık 09, 2010, 18:44:58 ÖS Gönderen: Beymen »

Çevrimdışı gunay

• Global Moderator
  • PROFESYONEL YAZAR
Ben bu güne kadar  sene sonu toplantısına sadece 1 gündem maddesi aldım.O da yıl sonu rehberlik hizmetlerini raporunun görüşülerek onaylanması.Başka bir konu görüşmüyoruz.

Çevrimdışı mhmt_kocak27@hotmail.com

• Tecrübeli
teşekkürler nuran hocam

Çevrimdışı kuytul

• Tecrübeli
teşekkürler indirdim ben de. inceleyelim :)

mecnurn

• Ziyaretçi
İnceledin mi kuytul ;D Beğendin mi kuytul ;D Sen daha iyisini yapabilirsin eminim kuytul:)

Bu senekini kısalttım, şöyle ki:

GÜNDEM

1. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
2. Açılış ve yoklama
3. Rehber öğretmen tarafından 2008-2009 eğitim-öğretim yılı rehberlik faaliyetlerinin değerlendirilmesi
4. 2009-2010 eğitim-öğretim yılında yapılacak rehberlik faaliyetleri ile bilgi verilmesi
5. Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin işleyişinde görülen problemler ve problemlere çözüm önerilerinin tartışılması
6. Dilek ve temenniler
7. Kapanış