Forum içi arama

mail grup

Gönderen Konu: yeni aktüel pdr  (Okunma sayısı 24695 defa)

pelin05

• Ziyaretçi
yeni aktüel pdr
« : Temmuz 23, 2007, 14:59:30 ÖS »
akütel pdrnin yeni halinden memnun musuz açıkçası ben  beğenmedim çok standart yani bir sürü forum köşesi bu görünişte formatta eskisi daha orjinaldi yok resim ekle bilmem ne yoktu ne bilim bu çok sıradan

zeynepdilek

• Ziyaretçi
Ynt: yeni aktüel pdr
« Yanıtla #1 : Temmuz 23, 2007, 15:02:36 ÖS »
memnun muyum bilmiyorum ama kafamı karıştırdığı kesin...............yeteneksiz miyim neyim ya????

Çevrimdışı Beymen

• Özkan Emiroğlu
  • Administrator
  • PROFESYONEL YAZAR
  • Paylaşmak güzeldir
    • aktuelegitim
« Yanıtla #2 : Temmuz 23, 2007, 15:08:12 ÖS »
Önceki forum benim tasarımım ve projemdi.
Emek vermiştim. Ama yeterli olmadığı birçok yönü vardı.
Örneğin dosya ekleyemezdiniz. Link ekleyemezsiniz.
Bir yazıyı tavsiye edemezsiniz.
Bu forumda sevdiğiniz bir yazıyı arkadaşınızın mailine gönderebilirsiniz.
Ayrıca yazıcıda yazdırabilirsiniz
Vs Vs.

İşin açıkcası eski forumdan vaz geçme kararı bir yıldır vardı. Ancak duygusallığım buna şimdiye kadar izin vermedi

zeynepdilek

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2007, 15:10:24 ÖS »
biz onu daha çok benimsemiştik beymen,şimdi kafamız karıştı :).alışırız zamanla ama biz alışana kadar siz baya zorlanacaksınız gibi :) :).

pelin05

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Temmuz 23, 2007, 16:55:52 ÖS »
evet ya eski modeldi ama güzeldi :D yani diğer sayılan şeylerin eksik olması beni hiç rahatsız etmiyordu ne bilim :'(

Çevrimdışı transferans

• Forum Moderatörü
  • PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #5 : Temmuz 23, 2007, 18:31:52 ÖS »
Çok çabul alışıyoruz, alışkanlık geliştiriyoruz, yeniye yeniliğe alışmakta bir o kadar zor oluyor.Forumda dikkatimi çeken bir çok  özellik var ama en dikkat çekici olanı istatistik bölümü olmuş.Böyle kapsamlı bir istatistiğin yapıldığı başka bir forum görmedim. :)

Çevrimdışı pedagog

• Tecrübeli
« Yanıtla #6 : Temmuz 23, 2007, 22:00:18 ÖS »
Yenilikleri kabul etmek her zaman zordur..Ya da alışkanlıklardan vazgeçmek zordur..Her neyse hangisi doğru ise artık..Şimdi bir yorum yazmayım o yüzden alışma döneminden sonra karar verecem...Emek kutsaldır, o yüzden şimdiden bu foruma emeği geçen arkadaşlarıma  teşekkür ederim...

Çevrimdışı MMA

• içimizden
« Yanıtla #7 : Temmuz 24, 2007, 00:31:17 ÖÖ »
SMF ye hoşgeldiniz...

Görünümden şikayet eden arkadaşlar SMF çok esnektir buranın yöneticileri de hoşunuza gidecek bir tema ile karşınıza mutlaka çıkacaktır...

Mesela www.pdrturkiye.com olarak bir seneden fazladır Simple Machines Forum kullanıyoruz...Tamamen aynı sistem ama bizde ne kadar farklı bir görünüm var... Yani çok farklı şekillere sokulabilir bu forum... Artık daha profesyonel bir hizmet verecek olması dolayısıyla aktuelpdr yi kutluyorum..

Sevgiler.

alya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Temmuz 24, 2007, 01:14:35 ÖÖ »
Bence  eski halinde ana sayfada açar açmaz forumdan alıntıları görmek daha heyecanlıydı.
Ama son zamanalrda şahsen bazı yazılar,tartışmaların  her ziyaretçi tarafından görülmesi beni üzüyordu.O nedenle bu hali daha iyi olmuş
Biz biraz daha yetenek klazandığımızda unutacağız bu aksilikleri.

Sadece içim buruk biraz.
Sedat hep yanımızda gibiydi o haliyle.Ama şimdi Sedat'ın cafesi 1 yıl sonra ebediyete onunla uçup gidecek olması
beni çok hüzünlendiriyor.
Yeniden onu buradan rahmetle anmak istiyorum.
Elvadalar hiç hoşuma gitmiyor.Bugün çok sevdiğim bir dostumu bu şehiğrden uğurlarken yine vedalardan nefret ettiğimi gördüm.
Ama Sedat'a hiç elveda demeyeceğim.

Çevrimdışı ahidem

• Profesyonel
« Yanıtla #9 : Temmuz 24, 2007, 19:53:03 ÖS »
SMF ye hoşgeldiniz...

Görünümden şikayet eden arkadaşlar SMF çok esnektir buranın yöneticileri de hoşunuza gidecek bir tema ile karşınıza mutlaka çıkacaktır...

Mesela www.pdrturkiye.com olarak bir seneden fazladır Simple Machines Forum kullanıyoruz...Tamamen aynı sistem ama bizde ne kadar farklı bir görünüm var... Yani çok farklı şekillere sokulabilir bu forum... Artık daha profesyonel bir hizmet verecek olması dolayısıyla aktuelpdr yi kutluyorum..

Sevgiler.

haha bende diyorum hangi foruma benziyor:))

tabiiki www.pdrturkiye.com :)

pelin05

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Temmuz 25, 2007, 14:19:04 ÖS »
 :(HAH İŞTE BENDE BUNDAN HOŞLANMADIM BAŞKA SİTELERLE AYNI FORMDA ESİKİSİ BELKİ DAHA İLKELDİ AMA ORJİNALDİ YAA ???

Çevrimdışı MMA

• içimizden
« Yanıtla #11 : Temmuz 25, 2007, 14:27:52 ÖS »
:(HAH İŞTE BENDE BUNDAN HOŞLANMADIM BAŞKA SİTELERLE AYNI FORMDA ESİKİSİ BELKİ DAHA İLKELDİ AMA ORJİNALDİ YAA ???

Forum mantığı her yerde aynıdır. Yani öncesi ve sonrası diye ayırma konusunda haklı olma olasılığınız çok düşük..Eski forumun benzeri binlerce sistem olduğu gibi yenisi gibide binlerce ve hatta milyonlarca olabilir. Ama içerik herşeyi farklılaştırır. Bence aktuelpdr yönetimi çok iyi bir karar vermiş..Zaten az çok forum kültürü olanlar fazla zorlanmazlar diğerleride kolayca öğrenecektir...Paylaşımın hem hızlı hemde kolaylaşması anlamına geliyor bu sistem..Bu anlamda geç bile kalındı...

Modern foruma hoşgeldiniz tekrardan...

Sevgiler.

Çevrimdışı transferans

• Forum Moderatörü
  • PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #12 : Temmuz 25, 2007, 14:29:21 ÖS »
İnsanlarda birbrine benzer ama herkes şahsına münhasır,bu forumda öyle/olacak.Rengi eski forumun rengi olabilir.

pelin05

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Temmuz 25, 2007, 19:50:53 ÖS »

Forum mantığı her yerde aynıdır. Yani öncesi ve sonrası diye ayırma konusunda haklı olma olasılığınız çok düşük..Eski forumun benzeri binlerce sistem olduğu gibi yenisi gibide binlerce ve hatta milyonlarca olabilir. Ama içerik herşeyi farklılaştırır. Bence aktuelpdr yönetimi çok iyi bir karar vermiş..Zaten az çok forum kültürü olanlar fazla zorlanmazlar diğerleride kolayca öğrenecektir...Paylaşımın hem hızlı hemde kolaylaşması anlamına geliyor bu sistem..Bu anlamda geç bile kalındı...

Modern foruma hoşgeldiniz tekrardan...
açıkçası ne demek istediğimi anlamamışsınz siz
Sevgiler.
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2007, 21:17:25 ÖS Gönderen: beymen »

Çevrimdışı transferans

• Forum Moderatörü
  • PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #14 : Temmuz 26, 2007, 01:25:35 ÖÖ »
Özel mesaj sayısı öneki forumda olduğu gibi yine 5 mesajla mı sınırlı  ya da sınır kaç mesaj ?

Çevrimdışı Beymen

• Özkan Emiroğlu
  • Administrator
  • PROFESYONEL YAZAR
  • Paylaşmak güzeldir
    • aktuelegitim
« Yanıtla #15 : Temmuz 26, 2007, 08:39:45 ÖÖ »
artırıldı. 10 mesaj sınırı var

Çevrimdışı transferans

• Forum Moderatörü
  • PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #16 : Temmuz 26, 2007, 10:04:23 ÖÖ »
Biraz daha  artırılma imkanı var mı ? ;D

Çevrimdışı Beymen

• Özkan Emiroğlu
  • Administrator
  • PROFESYONEL YAZAR
  • Paylaşmak güzeldir
    • aktuelegitim
« Yanıtla #17 : Temmuz 26, 2007, 13:20:46 ÖS »
Biraz daha  artırılma imkanı var mı ? ;D
bir süre sonra bu konuyu değerlendirmeye alırız. Şimdilik 10 özel mesaj idare etmeye çalışalım. Olmaz mı?

Çevrimdışı correctional

• Üye olmadan linkleri göremezsiniz
  • PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #18 : Temmuz 26, 2007, 13:37:07 ÖS »
yeni her zaman iyidir ;)

Çevrimdışı transferans

• Forum Moderatörü
  • PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #19 : Temmuz 26, 2007, 22:38:27 ÖS »
Farkındasınızdır mutlaka;forumun saati 20 dk. geri.Düzeltilecek sanırım. ;)