Forum içi arama

mail grup

Gönderen Konu: aylık rehberlik faaliyet raporları  (Okunma sayısı 5426 defa)

Çevrimdışı did_m

• içimizden
aylık rehberlik faaliyet raporları
« : Ekim 06, 2011, 14:50:18 ÖS »
arkadaşlar,rehberlik servisi dosya sisteminde olan aylık rehberlik raporlarını biz mi düzenliyoruz yoksa bir format verip sınıf rehber öğretmenlerden mı istiyoruz? sitede baktım ama paylaşılan formları ben göremedim.. tum yılı kapsayacak sekılde ay ay hazırlasak her etkınlıkten sonra doldursalar sonunda da yıllık rehberlik faaliyet raporu olamaz mı??
bu konuda yenıyım yardımcı olursanız memnun olurum :)

Çevrimdışı metafor

• PROFESYONEL YAZAR
  • Sonrası sükût olsun...
Ynt: aylık rehberlik faaliyet raporları
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2011, 15:10:06 ÖS »
arkadaşlar,rehberlik servisi dosya sisteminde olan aylık rehberlik raporlarını biz mi düzenliyoruz yoksa bir format verip sınıf rehber öğretmenlerden mı istiyoruz? sitede baktım ama paylaşılan formları ben göremedim.. tum yılı kapsayacak sekılde ay ay hazırlasak her etkınlıkten sonra doldursalar sonunda da yıllık rehberlik faaliyet raporu olamaz mı??
bu konuda yenıyım yardımcı olursanız memnun olurum :)

sayın hocam, aylık rehberlik faaliyet raporu, rehberlik servisi olarak sizin ay boyunca yaptığınız tüm çalışmaların yazılı olduğu bir rapordur. Siz neler yaptığınızı madde madde tarihle birlikte yazar. altına imza atar ve müdürüne imzalatıp, bir nüshasını da kendi dosyanızda muhafaza edersiniz. teftiş için geldiklerinde de, ''neler yapıtınız hocam ? '' sorusuna, bu raporları göstererek cevap vermiş olursunuz ;) kolay gelsin...  ,;)

Çevrimdışı Budgie

• PROFESYONEL YAZAR
« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2011, 15:20:55 ÖS »
Hocam sanırım sizin bahsettiğiniz sınıf öğretmenlerinden alacağınız olan aylık faaliyet raporu. Nette aratınca Rehberlik aylık faaliyet raporu diye  çıkıyor zaten hazır formatı. Her ayın sonunda öğretmenlerden toplanmanız gerekiyor. Toplayan toplamayan var bu ayrı konu ama ben düzenli olarak her ayın sonunda alıyorum. Zaten 4 hafta olarak hazırlanmış 2 haftasında sosyal etkinlik 2 haftasında rehberlik olmak üzere.

Çevrimdışı Kursat Ali Berfin

• ............Ve...........
  • PROFESYONEL YAZAR
  • ""S""E""N""T""E""Z""
« Yanıtla #3 : Ekim 06, 2011, 17:41:13 ÖS »
Hocam sanırım sizin bahsettiğiniz sınıf öğretmenlerinden alacağınız olan aylık faaliyet raporu. Nette aratınca Rehberlik aylık faaliyet raporu diye  çıkıyor zaten hazır formatı. Her ayın sonunda öğretmenlerden toplanmanız gerekiyor. Toplayan toplamayan var bu ayrı konu ama ben düzenli olarak her ayın sonunda alıyorum. Zaten 4 hafta olarak hazırlanmış 2 haftasında sosyal etkinlik 2 haftasında rehberlik olmak üzere.
Hocam desimal sistemde yer alan aylık faaliyet raporunu rehber öğretmen hazırlar. Metafor arkadaşımın belirttiği gibi rehberlik servisinin çalışmalarını içerir. Ayrıca okul müdürünün de onayı olması gerekir bu raporlarda.

Ayrıca sınıf rehber öğretmenlerinden aylık rapor alınacağına dair resmi birşey yok. Sınıf öğretmenleri Sadece sene sonu faaliyet raporu hazırlayıp rehberlik servisine teslim etmekle yükümlüdür. Ancak sizin de belirttiğiniz gibi bazı arkadaşlarım aylık rapor alıyor. BAzı arkadaşlar dönemlik rapor alıyorlar. Yanlış demiyorum. Faydaları vardır ancak resmi dayanağı yok.Sınıf rehber öğretmeni bu raporu vermese neden vermedin diyemeyiz...

Çevrimdışı hdiöo

• Aday Adayi
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 26, 2012, 17:38:47 ÖS »
arkadaşlar bu sınıf rehberlik aylık raporlarını müfettiş bizzat sınıf rehber öğretmenlerin kendilerine sordu bana değil, bizim aylık rapor olarak kendi çalışmalarımızı rapor olarak yazmamız gerekiyor bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı pdr_emre

• içimizden
« Yanıtla #5 : Ocak 10, 2013, 13:16:30 ÖS »
eline sağlık

Çevrimdışı aslan1201

• Aday Adayi
  • *
« Yanıtla #6 : Ekim 24, 2013, 11:41:35 ÖÖ »
bizim kendimizin yaptığı çalışmaları nasıl raporlaşlaştıragız hazır bir form var mı?

Çevrimdışı metafor

• PROFESYONEL YAZAR
  • Sonrası sükût olsun...
« Yanıtla #7 : Ekim 24, 2013, 13:05:39 ÖS »
bizim kendimizin yaptığı çalışmaları nasıl raporlaşlaştıragız hazır bir form var mı?

Ben aşağıda eklediğim şekilde hazırlıyorum.. Örnek olması açısından paylaşıyorum hocam.. kolay gelsin..